Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Sabo Terlik Bayan Bordo Ortopedik Havalı Airmax

Bordo-sabo-terlik-orijinal-deri
Bordo-sabo-terlik-orijinal-deri
Bordo-sabo-terlik-orijinal-deri
Bordo-sabo-terlik-orijinal-deri
Bordo-sabo-terlik-orijinal-deri
Bordo-sabo-terlik-orijinal-deri
Yeni
Bordo-sabo-terlik-orijinal-deri
Bordo-sabo-terlik-orijinal-deri
Bordo-sabo-terlik-orijinal-deri
Bordo-sabo-terlik-orijinal-deri
Bordo-sabo-terlik-orijinal-deri
Bordo-sabo-terlik-orijinal-deri
Sabo Terlik Bayan Bordo Ortopedik Havalı Airmax
1.199,00TL
 • Stok: Var
 • Marka: Dr Sabo
 • Ürün Kodu: Bordo Sabo Terlik Airmax Dr SaBo

Mevcut Seçenekler:

 

Sabo terlik olarak sektörün öncü firmasıdır. Dr sabo ortopedik terlik olarak üretimini yaptığımız tüm ortopedik airmax sabo terlik modelleri tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır. Orijinal bayan sabo terlik modellerimiz fabrikasyon üretim olmamakla birlikte tamamen el yapımı ve birinci sınıf deri kullanılarak imalat edilmektedir.  Bayan deliksiz sabo terliklerin tabanı poliüretan malzemedir ve oldukça hafiftir.  Orijinal sabo terlik modelleri bu özellikleri sayesinde ayağı dinlendirir ve ayağınızı asla yormaz.  Orijinal sabo terlik modelleri kan dolaşımını hızlandırır.

 • Esnekliği sayesinde rahat ve konforlu bir yürüyüş sağlar, suya ve hava şartlarına dayanaklı olması için hakiki deri tabakasının üstüne özel bir katman ile güçlendirilmiştir.
 • Tam ortopedik üründür. Ayak ve bilek ağrıları için ortopedik özellik taşımaktadır. Sabo terlik modelleri, tabanı kaymaz maddeden üretilmiştir.
 • Ter emici özelliğe sahip iç astarı ve tabanı sayesinde Koku ve terlemeyi engeller.
 • Sabo ortopedik bayan terlik modelleri ayakta uzun süre geçiren doktor, hemşire ve sağlık çalışanları önemseyerek ayak anatomisinin tüm ihtiyaçlarını karşılaması için üretilmiştir.

 

AİRMAX SABO TERLİK KULLANIM ALANLARI

 

 

Airmax havalı ortopedik Sabo terlik birçok alanda kullanıldığı gibi, ayak sağlına önemveren herkesin tercih edebileceği ve evde dahi rahatlıkla kullanabileceğikonforlu bir terlik modelidir, ayrıca aşağıdaki çalışma sahalarında kesinlikle sabo terlik tavsiye ederiz.

 

 • Hastane ve Poliklinik
 • Güzellik merkezleri
 • Restoran ve Oteller
 • Kreş ve Okullar

HEMŞİRE VE DOKTOR SABO TERLİK MODELLERİ

 

‘‘Hemşire ve doktor sabo terlik modelleri’’ esnekliği sayesinde rahat ve konforlu bir yürüyüş sağlar, suya ve hava şartlarına dayanaklı olması için hakiki deri tabakasının üstüne özel bir katman ile güçlendirilmiştir. Sabo ortopedik bayan terlik modelleri ayakta uzun süre geçiren doktor, hemşire ve sağlık çalışanları önemseyerek ayak anatomisinin tüm ihtiyaçlarını karşılaması için üretilmiştir.

‘’Hemşire Sabo terlik’’ tam ortopedik üründür. Ayak ve bilek ağrıları için ortopedik özellik taşımaktadır. Sabo terlik modelleri, tabanı kaymaz maddeden üretilmiştir.

‘’Doktor Sabo Terlikleri’’ ter emici özelliğe sahip iç astarı ve tabanı sayesinde Koku ve terlemeyi engeller. Ayak sağlığınız için kesinlikle orijinal sabo terlik kullanınız.  Ucuz sabo terlik modelleri ayak sağlınıza zarar verecektir bilginize.

 

TAM ORTOPEDİK DELİKSİZ SABO TERLİK

 

Tam Ortopedik deliksiz airmax sabo terlik anatomik yapıya ve tüm özelliklere sahiptir, deliksiz olduğundan dolayı mutfak bölümünde dahi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aşçı sabo terliği olarak ta kullanılabilen deliksiz ortopedik sabo terlik, ayağınızın rahat etmesini ve yoğun iş temposunda saatlerce ayakta kaldığınız süreci çok daha rahat geçirmenizi sağlayan, yorgunluk hissinizi en aza indiren ve ayağınıza giydiğinizde ayak şeklinizi alarak hafiflik hissi sağlamaktadır. Ortopedik el yapımı kadın sabo terlik modellerimizin tamamı anatomik taban yapısına sahiptir.

 

HAKİKİ DERİ EL YAPIMI SABO TERLİK

 

Hakiki deri ‘’havalı taban’’ sabo terlik aynı zamanda hafifliği ile ayağınıza giyildiğiniz an sizin daha rahat bir adım atmanızı sağlamakla beraber, ayakta kaldığınız süreyi ve ona ilişkin attığınız adımları göz önünde bulundurursanız, hakiki deri olan bayan sabo terlik her zaman daha rahat olmanızı ve yorgunluğunuzu en aza indirecektir. Poliüretan tabanlı sabo terlik daha hafif ve esnek olması sebebi ile size bu rahatlığı tamamen sağlayacaktır. Dr sabo bayan airmax terlikleri bu anlamda tavsiye edilen en yenilikçi üründür.

 

DR SABO TERLİK

 

Dr sabo terlik bayan modellerinin en önemli özelliklerinden biriside iç tabanıdır.  Dr sabo terlik iç tabanlarında kullanılan malzeme ayağınızın şeklini almasıyla beraber, sabo terlik ayağınızın belli sinir damarlarının geçtiği noktalar altında denge sağlayarak daha oturaklı ve hafif yürümenizi sağlamaktadır. Topuk dikeni, ayak ve bilek ağrıları, varis ağrıları için  ''sabo terlik'' en iyi seçimdir.

 

SABO TERLİKLER

 

Sabo Terlikler gün içinde ayağınızın kaldığı uzun süre boyunca terlemenizi önleyerek, ayaklarınız hem kokusuz hem daha konforlu kılacaktır.  Sabo terlikler bu özelliği sayesinde sağlıklı ayaklar için tavsiye edilmektedir.

''Bordo Airmax Sabo Terlik'' Ortopedik ve Anatomik

SABO TERLİK ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE ULAŞAN EŞSİZ KALİTE

Uzmanlar tarafından ‘’tercih ve tavsiye’’ edilen üstün marka  DR SABO

Taklitlerinden Kaçınınız Lütfen

*** Ayak yapınız taraklı veya geniş ise bir numara büyük alınız

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Webticaretim E-ticaret İle Hazırlanmıştır.