Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

SABO TERLİK YÜKSEK TABAN DERİ EL YAPIMI

SABO TERLİK YÜKSEK TABAN DERİ EL YAPIMI
SABO TERLİK YÜKSEK TABAN DERİ EL YAPIMI
SABO TERLİK YÜKSEK TABAN DERİ EL YAPIMI
SABO TERLİK YÜKSEK TABAN DERİ EL YAPIMI
Çok Satılan
SABO TERLİK YÜKSEK TABAN DERİ EL YAPIMI
SABO TERLİK YÜKSEK TABAN DERİ EL YAPIMI
SABO TERLİK YÜKSEK TABAN DERİ EL YAPIMI
SABO TERLİK YÜKSEK TABAN DERİ EL YAPIMI
SABO TERLİK YÜKSEK TABAN DERİ EL YAPIMI
1.049,00TL
  • Stok: Var
  • Marka: Dr Sabo
  • Ürün Kodu: Sabo Terlik 32/1

Mevcut Seçenekler:

 

Sabo terlik olarak yüksek topuk veya taban isteyen müşterilerimize sunduğumuz çok şık bir modeldir. Dr sabo ortopedik sabo terlik çizimizde üretimini yaptığımız tüm bayan yüksek taban sabo terlik modelleri tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır. Orijinal kadın sabo terlik modellerimiz fabrikasyon üretim olmamakla birlikte birinci sınıf deri kullanılarak el yapımı imalat üretimdir. Bayan sabo terliklerin tabanı poliüretan malzemedir ve oldukça hafiftir. Orijinal sabo terlik modelleri bu özellikleri sayesinde ayağı dinlendirir ve ayağınızı asla yormaz. Orijinal sabo terlik modelleri kan dolaşımını hızlandırır

 

SABO TERLİK HEMŞİRE VE DOKTOR TERLİK MODELLERİ

 

‘‘Hemşire ve doktor sabo terlik modelleri’’ esnekliği sayesinde rahat ve konforlu bir yürüyüş sağlar, suya ve hava şartlarına dayanaklı olması için hakiki deri tabakasının üstüne özel bir katman ile güçlendirilmiştir. Sabo ortopedik bayan terlik modelleri ayakta uzun süre geçiren doktor, hemşire ve sağlık çalışanları önemseyerek ayak anatomisinin tüm ihtiyaçlarını karşılaması için üretilmiştir.

‘’Hemşire Sabo terlik’’  tam ortopedik üründür. Ayak ve bilek ağrıları için ortopedik özellik taşımaktadır. Sabo terlik modelleri, tabanı kaymaz maddeden üretilmiştir.

‘’Doktor Sabo Terlikleri’’  ter emici özelliğe sahip iç astarı ve tabanı sayesinde Koku ve terlemeyi engeller. Ayak sağlığınız için kesinlikle orijinal sabo terlik kullanınız. Ucuz sabo terlik modelleri ayak sağlınıza zarar verecektir bilginize.

 

SABO TERLİK TAM ORTOPEDİK

 

Sabo terlik tam ortopedik, anatomik yapıya ve tüm özelliklere sahiptir, Orijinal tam ortopedik sabo terlik ayağınızın rahat etmesini ve yoğun iş temposunda saatlerce ayakta kaldığınız süreci çok daha rahat geçirmenizi sağlayan, yorgunluk hissinizi en aza indiren ve ayağınıza giydiğinizde ayak şeklinizi alarak hafiflik hissi sağlamaktadır. Ortopedik kadın sabo terlik modellerimizin tamamı anatomik taban yapısına sahiptir.

 

HAKİKİ DERİ SABO TERLİK

 

Hakiki deri ‘orijinal’’ sabo terlik aynı zamanda hafifliği ile ayağınıza giyildiğiniz an sizin daha rahat bir adım atmanızı sağlamakla beraber, ayakta kaldığınız süreyi ve ona ilişkin attığınız adımları göz önünde bulundurursanız, hakiki deri olan kadın sabo terlik her zaman daha rahat olmanızı ve yorgunluğunuzu en aza indirecektir. Poliüretan tabanlı sabo terlik daha hafif ve esnek olması sebebi ile size bu rahatlığı tamamen sağlayacaktır. Dr sabo bayan model terlikleri bu anlamda tavsiye edilen en yenilikçi üründür.

 

Yüksek-tabanlı-sabo-terlik-modelleri-drsabo

 

DR SABO TERLİK

 

Dr sabo kadın terliklerin en önemli özelliklerinden biriside iç tabanıdır. Dr sabo terlik iç tabanlarında kullanılan malzeme ayağınızın şeklini almasıyla beraber, sabo terlik ayağınızın belli sinir damarlarının geçtiği noktalar altında denge sağlayarak daha oturaklı ve hafif yürümenizi sağlamaktadır. Topuk dikeni, ayak ve bilek ağrıları, varis ağrıları için ''sabo terlik'' en iyi seçimdir.

 

SABO TERLİKLER

 

Sabo Terlikler hava delikli üst kısmı özelliği ile cildin havayla teneffüs etmesini sağalmakla beraber, el yapımı sabo terlikler gün içinde ayağınızın kaldığı uzun süre boyunca terlemenizi önleyerek, hem kokusuz hem daha konforlu kılacaktır. Sabo terlikler bu özelliği sayesinde sağlıklı ayaklar için tavsiye edilmektedir.

 

''Siyah Yüksek Taban Sabo Terlik'' Ortopedik ve Anatomik

 

ORİJİNAL SABO TERLİK ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE ULAŞAN KALİTE

 

Tercih ve tavsiye edilen üstün marka DR SABO

 

Taklitlerinden kaçınınız lütfen

 

Sabo-terlik-toptan-fiyat

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Webticaretim E-ticaret İle Hazırlanmıştır.