Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Blog RSS Feed

02 Sep Sabo Terlik Nedir ?
admin 0 162
SABO TERLİK NEDİR? ''Sabo terlik'' aslında kalıplaşmış bir kavram gibi görünse de aslında hayatımıza gireli çok uzun yıllar oldu.Bilindiği üzere Terlik denince ilk başta ayağa giyilen ve ayakkabıdan farklı olarak genellikle önü ve arkası açık..
31 Aug Diyabetik Ayakkabı Ve Terlik
0 83
 Diyabetik Ayakkabı Ve Diyabetik TerlikDiyabet hastaları için ayak sağlığı dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesidir. Bu durumun ciddiyetinin farkında olan firmamız drsabo diyabet hastalarına özel diyabet terlik ve diyabet ayakka..
15 Aug Orijinal Sabo Terlik Özellikleri
0 96
SABO TERLİK ÖZELLİKLERİ Orijinal sabo terlik modelleri aşağıdaki özellikleri taşımaktadır, bununla beraber hakiki deri ve tamamen el yapımı olması erekmektedir SABO TERLİK ANATOMİK TABAN YAPISI Anatomik yapıya ve özelliklere sahip sabo te..
16 Sep Ayak Sağlığı
0 93
 AYAK SAĞLIĞI NEDİR?Ayak sağlığı hafife almamız gerek en önemli konulardan birisi , nitekim modern insanın daha yoğun bir tempoda ve zorlu şartlarda çalıştığı günümüz dünyasında bütün yükümüzü çeken ayaklarımız, ve bu yüzden iç ve dış nedenlerd..
17 Jan Diyabetik Ayak Bakım Ve sağlığı
admin 0 141
Diyabetik ayak bakımı ve sağlığıDiyabetik ve diyabet hastalarında dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri ayak bakımı ve temizliğidir, bu yüzden gerekenden fazla özen ve itina gösterilmesi gerekir, vücut ağalığını taşıyan ve en büyük ba..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Webticaretim E-ticaret İle Hazırlanmıştır.