Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

TABA RENK DERİ ORTOPEDİK BAYAN SABO TERLİK

Taba-sabo-terlik-orijinal-deri
Taba-sabo-terlik-orijinal-deri
Taba-sabo-terlik-orijinal-deri
Taba-sabo-terlik-orijinal-deri
Taba-sabo-terlik-orijinal-deri
Taba-sabo-terlik-orijinal-deri
Taba-sabo-terlik-orijinal-deri
Taba-sabo-terlik-orijinal-deri
Taba-sabo-terlik-orijinal-deri
Taba-sabo-terlik-orijinal-deri
TABA RENK DERİ ORTOPEDİK BAYAN SABO TERLİK
1.777,00TL
  • Stok: Var
  • Marka: Dr Sabo
  • Ürün Kodu: Taba Ortopedik Terlik

Mevcut Seçenekler:

Orijinal Sabo Terlik Deri

Dr sabo ortopedik terlik olarak üretimini yaptığımız tüm  Bayan ortopedik sabo terlik modelleri tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır. orijinal Bayan sabo terlik modellerimiz fabrikasyon üretim olmamakla birlikte birinci sınıf deri kullanılarak imalat edilmektedir.  Bayan dikişli sabo terliklerin tabanı poliüretan malzemedir ve oldukça hafiftir.  Orijinal sabo terlik modelleri bu özellikleri sayesinde ayağı dinlendirir ve ayağınızı asla yormaz.  Orijinal sabo terlik modelleri kan dolaşımını hızlandırır

Hemşire ve doktor sabo terlik modelleri

‘‘hemşire ve doktor sabo terlik modelleri’’ esnekliği sayesinde rahat ve konforlu bir yürüyüş sağlar, suya ve hava şartlarına dayanaklı olması için hakiki deri tabakasının üstüne özel bir katman ile güçlendirilmiştir. Sabo ortopedik Bayan terlik modelleri ayakta uzun süre geçiren doktor, hemşire ve sağlık çalışanları önemseyerek ayak anatomisinin tüm ihtiyaçlarını karşılaması için üretilmiştir.

‘’hemşire sabo terlik’’ tam ortopedik üründür. Ayak ve bilek ağrıları için ortopedik özellik taşımaktadır. Sabo terlik modelleri, tabanı kaymaz maddeden üretilmiştir.

‘’doktor sabo terlikleri’’ ter emici özelliğe sahip iç astarı ve tabanı sayesinde koku ve terlemeyi engeller. Ayak sağlığınız için kesinlikle orijinal sabo terlik kullanınız.  Ucuz sabo terlik modelleri ayak sağlınıza zarar verecektir bilginize.

 Airmax ortopedik sabo terlik

 Ortopedik airmax saboTerlik anatomik yapıya ve tüm özelliklere sahiptir,  Orijinal airmax ortopedik sabo terlik ayağınızın rahat etmesini ve yoğun iş temposunda saatlerce ayakta kaldığınız süreci çok daha rahat geçirmenizi sağlayan, yorgunluk hissinizi en aza indiren ve ayağınıza giydiğinizde ayak şeklinizi alarak hafiflik hissi sağlamaktadır. ortopedik Bayan sabo terlik modellerimizin tamamı anatomik taban yapısına sahiptir.

Hakiki deri sabo terlik

Hakiki deri ‘’havalı taban’’ sabo terlik aynı zamanda hafifliği ile ayağınıza giyildiğiniz an sizin daha rahat bir adım atmanızı sağlamakla beraber, ayakta kaldığınız süreyi ve ona ilişkin attığınız adımları göz önünde bulundurursanız, hakiki deri olan  bayan sabo terlik her zaman daha rahat olmanızı ve yorgunluğunuzu en aza indirecektir. Poliüretan tabanlı sabo terlik daha hafif ve esnek olması sebebi ile size bu rahatlığı tamamen sağlayacaktır.  Dr sabo bayan deri terlikleri bu anlamda tavsiye edilen en yenilikçi üründür.

Drsabo terlik

 Dr sabo bayan terliklerin en önemli özelliklerinden biriside iç tabanıdır.  Dr sabo terlik iç tabanlarında kullanılan malzeme ayağınızın şeklini almasıyla beraber, sabo terlik ayağınızın belli sinir damarlarının geçtiği noktalar altında denge sağlayarak daha oturaklı ve hafif yürümenizi sağlamaktadır. Topuk dikeni, ayak ve bilek ağrıları, varis ağrıları için  ''sabo terlik'' en iyi seçimdir.

Sabo terlikler

Sabo terliklerHava delikli üst kısmı özelliği ile cildin havayla teneffüs etmesini sağalmakla beraber,  Ortopedik Sabo terlikler  gün içinde ayağınızın kaldığı uzun süre boyunca terlemenizi önleyerek, hem kokusuz hem daha konforlu kılacaktır.  Sabo terlikler bu özelliği sayesinde sağlıklı ayaklar için tavsiye edilmektedir.

 

  • Esnekliği sayesinde rahat ve konforlu bir yürüyüş sağlar, suya ve hava şartlarına dayanaklı olması için hakiki deri tabakasının üstüne özel bir katman ile güçlendirilmiştir.
  • Tam ortopedik üründür. Ayak ve bilek ağrıları için ortopedik özellik taşımaktadır. Sabo terlik modelleri, tabanı kaymaz maddeden üretilmiştir.
  • Ter emici özelliğe sahip iç astarı ve tabanı sayesinde Koku ve terlemeyi engeller.
  • Sabo ortopedik bayan terlik modelleri ayakta uzun süre geçiren doktor, hemşire ve sağlık çalışanları önemseyerek ayak anatomisinin tüm ihtiyaçlarını karşılaması için üretilmiştir

AİRMAX SABO TERLİK KULLANIM ALANLARI

Airmax havalı ortopedik Sabo terlik birçok alanda kullanıldığı gibi, ayak sağlına önem veren herkesin tercih edebileceği ve evde dahi rahatlıkla kullanabileceği konforlu bir terlik modelidir, ayrıca aşağıdaki çalışma sahalarında kesinlikle sabo terlik tavsiye ederiz.

Hastane ve Poliklinik

Güzellik merkezleri

Restoran ve Oteller

Kreş ve Okullar

 

''taba Bayan Açık Sabo Terlik'' Ortopedik ve Anatomik

ORİJİNAL SABO TERLİK ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE ULAŞAN KALİTE

 

Tercih ve tavsiye edilen üstün marka DR SABO

 

Taklitlerinden kaçınınız lütfen

 

Sabo-terlik-toptan-fiyat

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Webticaretim E-ticaret İle Hazırlanmıştır.