Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Lacivert Saraçlı Erkek Sabo Terlik

Lacivert Saraçlı Erkek Sabo Terlik
Lacivert Saraçlı Erkek Sabo Terlik
Lacivert Saraçlı Erkek Sabo Terlik
Lacivert Saraçlı Erkek Sabo Terlik
Lacivert Saraçlı Erkek Sabo Terlik
Lacivert Saraçlı Erkek Sabo Terlik
Lacivert Saraçlı Erkek Sabo Terlik
Lacivert Saraçlı Erkek Sabo Terlik
Lacivert Saraçlı Erkek Sabo Terlik
790,00TL
  • Stok: Var
  • Marka: Dr Sabo
  • Ürün Kodu: Sabo Terlik Saraçlı Lacivert

Mevcut Seçenekler:

 

Dr sabo ortopedik terlik olarak üretimini yaptığımız tüm erkek saraçlı sabo terlik modelleri tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır. Erkek sabo terlik modellerimiz fabrikasyon üretim olmamakla birlikte birinci sınıf deri kullanılarak imalat edilmektedir. Erkek saraçlı sabo terliklerin tabanı poliüretan malzemedir ve oldukça hafiftir. Orijinal Dr sabo terlik modelleri bu özellikleri sayesinde ayağı dinlendirir ve ayağınızı asla yormaz. Orijinal sabo terlik modelleri kan dolaşımını hızlandırır

 

Erkek Saraçlı Sabo Terlik Modelleri

 

‘’Erkek sabo terlik modelleri’’ esnekliği sayesinde rahat ve konforlu bir yürüyüş sağlar, suya ve hava şartlarına dayanaklı olması için hakiki deri tabakasının üstüne özel bir katman ile güçlendirilmiştir. Dr sabo erkek terlik modelleri aynı zamanda ayak anatomisinin tüm ihtiyaçlarını karşılaması için üretilmiştir. Topuk dikeni, ayak ve bilek ağrıları, varis ağrıları için ''sabo terlik'' en iyi seçimdir.

Saraçlı Sabo terlik tam ortopedik üründür. Ayak ve bilek ağrıları için ortopedik özellik taşımaktadır. Sabo terlik saraçlı modelleri tabanı kaymaz maddeden üretilmiştir.

Dr Sabo Terlikleri Ter Emici Özelliğe Sahip İç Astarı ve Tabanı Sayesinde Koku ve Terlemeyi Engeller. Ayak sağlığınız için kesinlikle orijinal sabo terlik kullanınız. Ucuz sabo terlik modelleri ayak sağlınıza zarar verecektir bilginize.

 

Orijinal Saraçlı Sabo Terlik

 

Orijinal sabo terlik anatomik yapıya ve tüm özelliklere sahiptir, Orijinal saraçlı sabo terlik ayağınızın rahat etmesini ve yoğun iş temposunda saatlerce ayakta kaldığınız süreci çok daha rahat geçirmenizi sağlayan, yorgunluk hissinizi en aza indiren ve ayağınıza giydiğinizde ayak şeklinizi alarak hafiflik hissi sağlamaktadır. Orijinal sabo terlik modellerimizin tamamı anatomik taban yapısına sahiptir.

 

Saraçlı Sabo Terlik

 

Sabo terlik hafifliği ile ayağınıza giyildiğiniz zaman sizin daha rahat adım atmanızı sağlamakla beraber, ayakta kaldığınız süreyi ve ona ilişkin attığınız adımları göz önünde bulundurursanız, hafif olan erkek sabo terlik her zaman daha rahat olmanızı ve yorgunluğunuzu en aza indirecektir. Poliüretan tabanlı sabo terlik daha hafif ve esnek olması sebebi ile size bu rahatlığı tamamen sağlayacaktır. Dr sabo saraçlı erkek terlikleri bu anlamda tavsiye edilen en yenilikçi üründür.

 

Dr Sabo Terlik

 

Dr sabo erkek terliklerin en önemli özelliklerinden biriside iç tabanıdır. Dr sabo terlik iç tabanlarında kullanılan malzeme ayağınızın şeklini almasıyla beraber, drs sabo terlik ayağınızın belli sinir damarlarının geçtiği noktalar altında denge sağlayarak daha oturaklı ve hafif yürümenizi sağlamaktadır.

 

Sabo Terlikler

 

Sabo terlikler hava delikli üst kısmı özelliği ile cildin havayla teneffüs etmesini sağalmakla beraber, sabo terlikler gün içinde ayağınızın kaldığı uzun süre boyunca terlemenizi önleyerek, hem kokusuz hem daha konforlu kılacaktır. Sabo terlikler bu özelliği sayesinde sağlıklı ayaklar için tavsiye edilmektedir.

 

''Saraçlı Erkek Sabo Terlik'' Ortopedik ve Anatomik ve Deri ve Kaydırmaz taban sabo terlik

 

ORİJİNAL SABO TERLİK ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE ULAŞAN KALİTE

 

TERCİH VE TAVSİYE EDİLEN ÜSTÜN MARKA DR SABO

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Webticaretim E-ticaret İle Hazırlanmıştır.