Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Kırmızı Klasik Ortopedik Hakiki Sabo Terlik Drsabo

kırmızı-klasik-ortopedik-hakiki-sabo-terlik-drsabo
kırmızı-klasik-ortopedik-hakiki-sabo-terlik-drsabo
kırmızı-klasik-ortopedik-hakiki-sabo-terlik-drsabo
Yeni Çok Satılan
kırmızı-klasik-ortopedik-hakiki-sabo-terlik-drsabo
kırmızı-klasik-ortopedik-hakiki-sabo-terlik-drsabo
kırmızı-klasik-ortopedik-hakiki-sabo-terlik-drsabo
Kırmızı Klasik Ortopedik Hakiki Sabo Terlik Drsabo
999,00TL
 • Stok: Var
 • Marka: Dr Sabo
 • Ürün Kodu: Kırmızı Ortopedik Sabo Terlik

Mevcut Seçenekler:

ORTOPEDİK DERİ SABO TERLİK, KLASİK HEMŞİRE DOKTOR HASTANE EV TERLİĞİ

Dr sabo ortopedik terlik olarak üretimini yaptığımız tüm kadın klasik sabo terlik modelleri tamamen el yapımı deri ortopedik ve anatomik özelliklere sahiptir. Orijinal kadın sabo terlik modellerimiz fabrikasyon üretim olmamakla birlikte birinci sınıf deri kullanılarak imalat edilmektedir. Ortopedik Bayan klasik sabo terliklerin tabanı poliüretan malzemedir ve oldukça hafiftir

DR SABO TERLİK ÖZELLİKLERİ

Dr sabo bayan terliklerin en önemli özelliklerinden biriside iç tabanıdır. Dr sabo terlik iç tabanlarında kullanılan özel ortopedik malzeme ayağınızın şeklini almasıyla beraber, ayakta kaldığınız süre boyunca kan dolaşımını hızlandırarak daha sağlıklı bir duruş sergilemenize yardımcı olduğu gibi, Sabo terlik ayağınızın belli sinir damarlarının geçtiği noktalar altında denge sağlayarak daha oturaklı ve hafif yürümenizi sağlamaktadır. Topuk dikeni, ayak ve bilek ağrıları, varis ağrıları için ''sabo terlik'' en iyi seçimdir.

 • Esnekliği sayesinde rahat ve konforlu bir yürüyüş sağlar, suya ve hava şartlarına dayanaklı olması için hakiki deri tabakasının üstüne özel bir katman ile güçlendirilmiştir.
 • Tam ortopedik üründür. Ayak ve bilek ağrıları için ortopedik özellik taşımaktadır. Sabo terlik modelleri, tabanı kaymaz maddeden üretilmiştir.
 • Ter emici özelliğe sahip iç astarı ve tabanı sayesinde Koku ve terlemeyi engeller.
 • Sabo ortopedik bayan terlik modelleri ayakta uzun süre geçiren doktor, hemşire ve sağlık çalışanları önemseyerek ayak anatomisinin tüm ihtiyaçlarını karşılaması için üretilmiştir

KLASİK SABO TERLİK KULLANIM ALANLARI

Klasik ortopedik Sabo terlik birçok alanda kullanıldığı gibi, ayak sağlına önem veren herkesin tercih edebileceği ve evde dahi rahatlıkla kullanabileceği konforlu bir terlik modelidir, ayrıca aşağıdaki çalışma sahalarında kesinlikle sabo terlik tavsiye ederiz.

 • Hastane ve Poliklinik
 • Güzellik merkezleri
 • Restoran ve Oteller
 • Kreş ve Okullar

 

Ortopedik-sabo-terlik-markası-modelleri

 

Hakiki Deri Sabo Terlik

 

Sabo terlik hafifliği ile ayağınıza giyildiğiniz zaman sizin daha rahat adım atmanızı sağlamakla beraber, ayakta kaldığınız süreyi ve ona ilişkin attığınız adımları göz önünde bulundurursanız, hafif olan bayan sabo terlik her zaman daha rahat olmanızı ve yorgunluğunuzu en aza indirecektir. Poliüretan tabanlı sabo terlik daha hafif ve esnek olması sebebi ile size bu rahatlığı tamamen sağlayacaktır. Dr sabo bayan terlikleri bu anlamda tavsiye edilen en yenilikçi üründür.

 

Dr Sabo Terlik

 

Dr sabo bayan terliklerin en önemli özelliklerinden biriside iç tabanıdır. Dr sabo terlik iç tabanlarında kullanılan malzeme ayağınızın şeklini almasıyla beraber, dr sabo terlik ayağınızın belli sinir damarlarının geçtiği noktalar altında denge sağlayarak daha oturaklı ve hafif yürümenizi sağlamaktadır.

 

KIRMIZI ORTOPEDİK ANATOMİK SABO TERLİK

Ortopedik bayan sabo terlik, anatomik yapıya ve tüm medikal özelliklere sahiptir, Orijinal klasik ortopedik sabo terlik ayağınızın rahat etmesini ve yoğun iş temposunda saatlerce ayakta kaldığınız süreci çok daha rahat geçirmenizi sağlayan, yorgunluk hissinizi en aza indiren ve ayağınıza giydiğinizde ayak şeklinizi alarak hafiflik hissi sağlamaktadır. 

Dr sabo bayan model terlikleri bu anlamda tavsiye edilen en iyi ve yenilikçi üründür. Ayak sağlığınız için kesinlikle orijinal sabo terlik kullanınız. Ucuz sabo terlik modelleri ayak sağlınıza zarar verecektir bilginize. 

''Kırmızı Kadın Sabo Terlik'' Ortopedik ve Anatomik

Tercih ve tavsiye edilen üstün marka DR SABO

www.drsabo.net

Taklitlerinden kaçınınız lütfen

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Webticaretim E-ticaret İle Hazırlanmıştır.