Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Diyabet Terlik

Diyabetik Sabo Terlik

 

ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE ÖZEL İMALAT

Diyabet hastaları için ayak sağlığı dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesidir. Bu durumun ciddiyetinin farkında olan firmamız drsabo diyabet hastalarına özel diyabet terlik ve diyabet ayakkabı çeşitlerini kullanıma sunmaktadır.

Diyabet hastalarının kullanımına özel olarak hazırlanan diyabet ayakkabı ve diyabet terlik diğer ayakkabı ve terlik ürünlerinden farklı özelliklere sahiptir. Bu ürünlerin tamamı özel malzemeler kullanılarak imal edilmektedir.

  • Diyabet terlik, hava geçirebilen esnek ve yumuşak bir deriden üretilmiştir. Terlik içerisinde ısının muhafaza edilmesine yardımcı olur. Dışarıdan gelebilecek darbelere karşı esneyebilir özelliğe sahip olan drsabo ürünleri ayağın zarar görmesine engel olur. Ürün içerisine dışarıdan taş, toprak benzeri yabancı maddeler girmez.

 

  • Ayak genişliğine göre ayarlanabilir kemerli ya da ayarlanabilir cırt bulunduğu için kişi kendi ayağına göre istediği şekilde ayar yapabilmektedir. Bu durum ayağın, ayakkabı içerisinde sıkışmasının ve yaralanmalarının önüne geçmektedir. Aynı zamanda eğilme sorunu yaşayan kişiler için bu ayarlanabilir özellik kolaylık sağlamaktadır.

 

  • Diyabet terlik iç tabanı aklı bir süngere sahip olduğu için yürüyüş esnasında ayak için süspansiyon görevi görerek ayak tabanının ezilmesine engel olur. Bu ürün akıllı süngeri sayesinde yürüyüş esnasında ihtiyaç duyulan konforu sağlayarak ayak kemiklerinin dinlenmesine de yardımcı olur.

 

  • Diyabet terlik içerisinde yer alan esnek iç taban sayesinde topuk ülseri oluşumuna engel olarak ayak sağlığının korunmasına yardımcı olur.

 

  • Dr sabo terlik ürünleri geniş ve uygun yükseklikte üretildikleri için ayak parmakları diyabet terlik içerisinde rahat hareket ederek herhangi bir sıkışma ya da tırnak batması gibi olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalınmaz.

Eğer ki diyabet sorununuz varsa ayak sağlığınıza büyük özen göstermeniz, ayağınız için uygun terlik ve ayakkabı ürünlerini tercih etmeniz gerekmektedir. Drsabo diyabet ayakkabı ve diyabet terlik hakkında detaylı bilgi almak, doktorunuzun ayak sağlığınıza uygun gördüğü ürünü satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

TERCİH EDİLEN ÜSTÜN MARKA DR SABO

Takitlerden kaçınınız!

 

 

Marka: Dr Sabo Ürün Kodu: Sabo Terlik 26
ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE ULAŞAN KALİTEDiyabet hastaları için ayak sağlığı dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesidir. Bu durumun ciddiyetinin farkında olan firmamız drsabo diyabet hastalarına özel diyabet terlik ve diyabet ayakkabı çeşitlerini kullanıma sunmaktadır.Diyabet hastala..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Webticaretim E-ticaret İle Hazırlanmıştır.