Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Sabo Terlik

Bayan Sabo Terlik denince sektörün öncü ve rehber firması Dr Sabo gelmektedir. Değerli müşterilerine 2022 yılı için en iyi Ar-ge çalışması yaparak, hastane terliği ve hemşire doktor terliği alanında üstün başarısı ile yılın üretici seçilmiştir. Hem kaliteyi hem fiyatı bir arada göreceğiniz bayan sabo terlik modelleri beğeninize sunulmuştur.

Bayan Sabo Terlik

Bayan Sabo Terlik tam ortopedik özel üretimdir ve tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır. Fabrikasyon üretim değildir. Birinci sınıf deri kullanılarak üretilen bayan sabo terliklerin tabanı poliüretan malzemedir ve oldukça hafiftir ''Bayan Sabo terlik modelleri'' bu özelliği sayesinde ayağı dinlendirir ve ayağınızı yormaz, Bayan Sabo terlik kan dolaşımını hızlandırır.

Bayan Sabo terlik tam ortopedik üründür. Ayak ve bilek ağrıları için ortopedik özellik taşımaktadır. Sabo terlik modelleri tabanı kaymaz maddeden üretilmiştir.

Orijinal Ortopedik Sabo Terlik

Tamamen el yapımı olan orijinal bayan sabo terlikler, ter emici özelliğe Sahip iç astarı ve tabanı sayesinde koku ve terlemeyi engeller. Ayak sağlığınız için kesinlikle orijinal sabo terlik kullanınız. Ucuz sabo terlik modelleri ayak sağlınıza zarar verecektir bilginize.

 

Tercih Ve Tavsiye Edilen En İyi Üstün Marka Dr Sabo Terlik

Taklitlerden Kaçınınız

Arama kriterlerine uyan ürün bulunamadı.

Webticaretim E-ticaret İle Hazırlanmıştır.