Sabo Terlik Özellikleri

Yazaradmin21/11/20170 YorumlarAlışveriş,Sabo Terlik,Sağlık,Yeni Ürünler,

SABO TERLİK ÖZELLİKLERİ

 

1-ANATOMİK TABAN YAPISI

Anatomik yapıya ve özelliklere sahip sabo terlik, ayağınızın rahat etmesini ve yoğun iş temposunda saatlerce ayakta kaldığınız süreci çok daha rahat geçirmenizi sağlayan, yorgunluk hissinizi en aza indiren ve ayağınıza giydiğinizde ayak şeklinizi alarak hafiflik hissi sağlamaktadır.

2-HAFİFLİK

Ayağınıza giydiğiniz terlik veya ayakkabının hafif olması her zaman sizin daha rahat adım atmanızı sağlamakla beraber, ayakta kaldığınız süreyi ve ona ilişkin attığınız adımları göz önünde bulundurursanız, hafif olan terlik her zaman daha rahat olmanızı ve yorgunluğunuza en aza indirecektir, poliüretan tabanlı olan sabo terlik daha hafif ve esnek olması sebebiyle size bu rahatlığı sağlayacaktır.

3-HAVA DELİKLİ ÜST KISIM

Sabo terliklere has olan bu özellik, cildin havayla teneffüs etmesini sağlamakla beraber, gün içinde ayağınız içinde kaldığı uzun süre boyunca terlemenizi önleyerek, hem kokusuz hem de daha konforlu kılacaktır.

4-İÇ TABAN

Sabo terliklerde en önemli özelliklerden biriside iç tabandır. Tabanda kullanılan malzeme ayağınızın şeklini almasıyla beraber, ayağınızın belli sinir damarlarının geçtiği noktalar altında denge sağlayarak daha oturaklı ve hafif yürümenizi sağlamaktadır. Özellikle uzun süre ayakta kalan insanlar için büyük önem taşımaktadır 

Etiketler:Sabo terlik

Yorum Yaz

Loading...
Loading...
Loading...