Sabo Terlik Özellikleri

Yazaradmin21/11/20173 YorumlarAlışveriş,Sabo Terlik,Sağlık,Yeni Ürünler,

SABO TERLİK ÖZELLİKLERİ

 

1-SABO TERLİK ANATOMİK TABAN YAPISI

Anatomik yapıya ve özelliklere sahip sabo terlik, ayağınızın rahat etmesini ve yoğun iş temposunda saatlerce ayakta kaldığınız süreci çok daha rahat geçirmenizi sağlayan, yorgunluk hissinizi en aza indiren ve ayağınıza giydiğinizde ayak şeklinizi alarak hafiflik hissi sağlamaktadır.

2-SABO TERLİK HAFİFLİĞİ

Ayağınıza giydiğiniz terlik veya ayakkabının hafif olması her zaman sizin daha rahat adım atmanızı sağlamakla beraber, ayakta kaldığınız süreyi ve ona ilişkin attığınız adımları göz önünde bulundurursanız, hafif olan terlik her zaman daha rahat olmanızı ve yorgunluğunuza en aza indirecektir, poliüretan tabanlı olan sabo terlik daha hafif ve esnek olması sebebiyle size bu rahatlığı sağlayacaktır.

3-SABO TERLİK HAVA DELİKLİ ÜST KISIMI

Sabo terliklere has olan bu özellik, cildin havayla teneffüs etmesini sağlamakla beraber, gün içinde ayağınız içinde kaldığı uzun süre boyunca terlemenizi önleyerek, hem kokusuz hem de daha konforlu kılacaktır.

4-SABO TERLİK İÇ TABAN

Sabo terliklerde en önemli özelliklerden biriside iç tabandır. Tabanda kullanılan malzeme ayağınızın şeklini almasıyla beraber, ayağınızın belli sinir damarlarının geçtiği noktalar altında denge sağlayarak daha oturaklı ve hafif yürümenizi sağlamaktadır. Özellikle uzun süre ayakta kalan insanlar için büyük önem taşımaktadır 

Etiketler:Sabo terlik

3 Yorumlar

mutlu bey:
02/01/2018, 09:08:27 AM
Cevapla

Teşekkürler aydınlatıcı bilgiler için

Hakan yiğit:
12/02/2018, 08:54:33 AM
Cevapla

Yararlı bilgiler, teşekkür ederiz drsabo

Ceyhun Hoca:
16/09/2019, 01:38:37 PM
Cevapla

Çok teşekkür ederiz vermiş olduğunuz değerli bilgiler için ,,, iyi çalışmalar

Yorum Yaz

Loading...
Loading...
Loading...