Diyabetik Ayakkabı Ve Terlik

Yazaradmin23/11/20170 YorumlarAlışveriş,Sabo Terlik,Sağlık,Yeni Ürünler,

 

Diyabetik Ayakkabı Ve Diyabetik Terlik

Diyabet hastaları için ayak sağlığı dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesidir. Bu durumun ciddiyetinin farkında olan firmamız drsabo diyabet hastalarına özel diyabetterlik ve diyabetayakkabı çeşitlerini kullanıma sunmaktadır.

 

Diyabetik hastalarının kullanımına özel olarak hazırlanan diyabet ayakkabı ve diyabet terlik diğer ayakkabı ve terlik ürünlerinden farklı özelliklere sahiptir. Bu ürünlerin tamamı özel malzemeler kullanılarak imal edilmektedir. Dr sabo terlik ürünlerinin sahip olduğu özellikleri anlatacak olursak eğer,

 

  • Diyabet terlik ve diyabet ayakkabı, hava geçirebilen esnek ve yumuşak bir deriden üretilmiştir. Ayakkabı ya da terlik içerisinde ısının muhafaza edilmesine yardımcı olur. Dışarıdan gelebilecek darbelere karşı esneyebilir özelliğe sahip olan drsabo terlik ürünleri ayağın zarar görmesine engel olur. Ürün içerisine dışarıdan taş, toprak benzeri yabancı maddeler girmez.

 

  • Ayak genişliğine göre ayarlanabilir kemerli ya da ayarlanabilir cırt bulunduğu için kişi kendi ayağına göre istediği şekilde ayar yapabilmektedir. Bu durum ayağın, terlik ya da ayakkabı içerisinde sıkışmasının ve yaralanmalarının önüne geçmektedir. Aynı zamanda eğilme sorunu yaşayan kişiler için bu ayarlanabilir özellik kolaylık sağlamaktadır.

 

  • Diyabet terlik ve diyabet ayakkabı iç tabanı aklı bir süngere sahip olduğu için yürüyüş esnasında ayak için süspansiyon görevi görerek ayak tabanının ezilmesine engel olur. Bu ürün akıllı süngeri sayesinde yürüyüş esnasında ihtiyaç duyulan konforu sağlayarak ayak kemiklerinin dinlenmesine de yardımcı olur.

 

  • Diyabet terlik ve diyabet ayakkabı içerisinde yer alan esnek iç taban sayesinde topuk ülseri oluşumuna engel olarak ayak sağlığının korunmasına yardımcı olur.

 

  • Dr sabo terlik ürünleri geniş ve uygun yükseklikte üretildikleri için ayak parmakları diyabet terlik ve diyabet ayakkabı içerisinde rahat hareket ederek herhangi bir sıkışma ya da tırnak batması gibi olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalınmaz.

 

Eğer ki diyabet sorununuz varsa ayak sağlığınıza büyük özen göstermeniz, ayağınız için uygun terlik ve ayakkabı ürünlerini tercih etmeniz gerekmektedir. Drsabo diyabet ayakkabı ve diyabetterlik hakkında detaylı bilgi almak, doktorunuzun ayak sağlığınıza uygun gördüğü ürünü satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Yorum Yaz

Loading...
Loading...
Loading...