Kategoriler

Erkek Sabo Terlik

Sabo Terlik Modelleri

 

''Erkek Sabo Terlik'' Ortopedik ve Anatomik ve Deri ve Kaydırmaz taban 

sabo terlik

ORİJİNAL SABO TERLİK ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE ULAŞAN KALİTE

Dr Sabo ortopedik terlikler özel üretimdir ve tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır. Fabrikasyon üretim değildir. Birinci sınıf deri kullanılarak üretilen sabo terliklerin tabanı poliüretan malzemedir ve oldukça hafiftir. ''Sabo terlik modelleri'' bu özelliği sayesinde ayağı dinlendirir ve ayağınızı yormaz, Sabo terlik kan dolaşımını hızlandırır.

Sabo terlik modelleri esnekliği sayesinde rahat ve konforlu bir yürüyüş sağlar, suya ve hava şartlarına dayanıklı olması için dış kısmı özel bir katman ile güçlendirilmiştir.

Aynı zamanda Sabo terlik ayak anatomisinin tüm ihtiyaçlarını karşılaması için üretilmiştir. Topuk dikeni, ayak ve bilek ağrıları, varis ağrıları için ''sabo terlik'' en iyi seçimdir.

Bayan Sabo terlik tam ortopedik üründür. Ayak ve bilek ağrıları için ortopedik özellik taşımaktadır. Sabo terlik modelleri tabanı kaymaz maddeden üretilmiştir.

Dr Sabo Terlikleri Ter Emici Özelliğe Sahip İç Astarı ve Tabanı Sayesinde Koku ve Terlemeyi Engeller. Ayak sağlığınız için kesinlikle orjinal sabo terlik kullanınız. Ucuz sabo terlik modelleri ayak sağlınıza zarar verecektir bilginize.

ERKEK SABO TERLİK  

 

Anatomik yapıya ve özelliklere sahip erkek sabo terlik, ayağınızın rahat etmesini ve yoğun iş temposunda saatlerce ayakta kaldığınız süreci çok daha rahat geçirmenizi sağlayan, yorgunluk hissinizi en aza indiren ve ayağınıza giydiğinizde ayak şeklinizi alarak hafiflik hissi sağlamaktadır. Orjinal sabo terlik modellerimizin tamamı anatomik taban yapısına sahiptir

ERKEK SABO TERLİK 

 

Ayağınıza giydiğiniz terlik veya ayakkabının hafif olması her zaman sizin daha rahat adım atmanızı sağlamakla beraber, ayakta kaldığınız süreyi ve ona ilişkin attığınız adımları göz önünde bulundurursanız, hafif olan terlik her zaman daha rahat olmanızı ve yorgunluğunuzu en aza indirecektir, poliüretan tabanlı olan sabo terlik daha hafif ve esnek olması sebebiyle size bu rahatlığı sağlayacaktır.

ERKEK SABO TERLİK  

 

Sabo terliklere has olan bu özellik, cildin havayla teneffüs etmesini sağlamakla beraber, gün içinde ayağınızın içinde kaldığı uzun süre boyunca terlemenizi önleyerek, hem kokusuz hem daha konforlu kılacaktır.

ERKEK SABO TERLİK  

 

Sabo terliklerde en önemli özelliklerden biriside iç tabandır. Sabo terlik tabanlarında kullanılan malzeme ayağınızın şeklini almasıyla beraber, ayağınızın belli sinir damarlarının geçtiği noktalar altında denge sağlayarak daha oturaklı ve hafif yürümenizi sağlamaktadır. Özellikle uzun süre ayakta kalan insanlar için sabo terlik büyük önem taşımaktadır. Orijinal Dr sabo terlik kullanmanızı tavsiye ederiz 

 

TERCİH VE TAVSİYE EDİLEN ÜSTÜN MARKA DR SABO

Sabo terlik, doktor terliği, erkek sabo terlik, sabo terlik nedir? sabo terlik faydaları nelerdir? sabo terlik modelleri, sabo terlik toptan satış, indirimli sabo terlik, sabo terlik trendyol, sabo terlik n11, çiçekli sabo terlik, bayan sabo terlik.

Taklitlerden Kaçınınız ! 

 

Göster:
Sırala:
Lacivert Erkek Sabo Terlik
Sabo Terlik Modelleri ''Lacivert erkek sabo terlik'' ''Sabo Terlik..
99,00TL
1 yorum yapılmış.
Beyaz Erkek Sabo Terlik
Sabo Terlik Modelleri ''Beyaz erkek sabo terlik'' ''Sabo Terlik'&#..
99,00TL
2 yorum yapılmış.
Lacivert Aşçı Erkek Sabo Terlik
Sabo Terlik Modelleri ''Lacivert erkek sabo terlik'' ''Sabo Terlik'..
89,00TL
1 yorum yapılmış.
Beyaz Aşçı Erkek Sabo Terlik
Sabo Terlik Modelleri ''Beyaz erkek sabo terlik'' ''Sabo Terlik'&#..
89,00TL
Kırmızı Saraçlı Erkek Sabo Terlik
Sabo Terlik Modelleri ''Siyah saraçlı erkek sabo terlik'' ''Sab..
99,00TL
Siyah Saraçlı Erkek Sabo Terlik
Sabo Terlik Modelleri ''Siyah saraçlı erkek sabo terlik'' ''Sab..
99,00TL
Loading...
Loading...
Loading...