Kategoriler

Diyabetik Sabo Ayakkabı

Ön Sipariş

TÜKENDİ

Yakında Gelecek

Ürün Kodu:Sabo Terlik 20
Kazanacağınız Puan:150
Stok Durumu:Ön Sipariş
0,00TL

Mevcut Seçenekler:


*Beden:

0 yorum  0 yorum  •  Yorum Yap

Dr Sabo Terlik Ortopedik Deri El Yapımı

 

Sabo Terlik denince sektörün öncü ve rehber firması Dr Sabo gelmektedir. Değerli müşterilerine 2021 yılı için en iyi arge çalışması yaparak, hastane terliği ve hemşire doktor terliği alanında kendini günden güne geliştirerek sabo terlik üretiminde tercih edilen üstün marka olmuştur.

Dr Sabo Terlik, 2002 yılında kurulmasıyla beraber firma Sabo terlik imalatını ve üretimini gerçekleştiren en büyük iştirakler arasında yer almaktadır. Kurulduğu dönemden bugüne kadar kazandığı deneyim ve tecrübe sayesinde orijinal sabo terlik imalat ve tasarımında yenilik odaklı çalışmalara imza atmaktadır. Bu kapsamda geliştirilen hakiki deri el yapımı sabo terlik, diyabet terlik ve diyabet ayakkabı ürünlerini tüm hastanelere, eczanelere ve tıp alanında hizmet veren özel ve resmi sağlık kuruşlarının yansıra son tüketiciye de ulaştırmaktadır.

Firmamız, Dr Sabo markasıyla tasarladığı kendi sabo terlik ürünlerini, çeşitli noktalardaki kendi bayilikleri üzerinden tüm Türkiye’ye pazarlamaktadır.  Bayan sabo terlik ve erkek sabo terlik ürünlerinin üretimini gerçekleştiren Dr Sabo, geniş ürün yelpazesiyle Türkiye’nin en önemli sabo terlik markası olmaya devam etmektedir. Ayrıca şirket Türkiye ekonomisine de yaptığı katkılar değer sunmaya devam etmektedir. Bu kapsamda Türki Cumhuriyetleri ve başta Körfez ülkeleri olmak üzere tüm Ortadoğu ülkelerine sabo terlik ve diyabetik ayakkabı ihracatı yapmaktadır.

 

SABO TERLİK MODELLERİ

 

Sabo terlik modelleri olarak firmamız, drsabo.net iştirakini hayata geçirerek ''orijinal Sabo terlik'' ürünlerine erişimi daha kolay ve hızlı hale getirmektedir. Piyasada yer alan imitasyon ürünlerden mağduriyet yaşayan tüketicilerin orijinal Sabo ürünlerine online satış sitesi üzerinden 7/24 ulaşmaları sağlanmaktadır. Sabo terlik modelleri kampanyalı ve indirimli fiyat avantajlarından faydalanarak satın almak isteyen hedef kitleye yönelik; yetkin hizmet anlayışını benimseyerek hizmet veren drsabo.net, yeni bir e-ticaret deneyimi yaşatmaya odaklanmaktadır.

Sabo terlik özellikle yoğun iş temposunda ayakta kalanlar için vazgeçilmez bir rahatlık ve konfor sağlamasının yansıra, sabo terliklerin anatomik yapısı ve sunduğu rahatlıktan dolayı ayak sağlığını düşünen pek çok insan gündelik hayatında sabo terliği tercih etmektedir.

 

HAKİKİ DERİ SABO TERLİK

 

Hakiki deri ‘’orijinal’’ sabo terlik aynı zamanda hafifliği ile ayağınıza giyildiğiniz an sizin daha rahat bir adım atmanızı sağlamakla beraber, ayakta kaldığınız süreyi ve ona ilişkin attığınız adımları göz önünde bulundurursanız, hakiki deri olan sabo terlik her zaman daha rahat olmanızı ve yorgunluğunuzu en aza indirecektir. Poliüretan tabanlı sabo terlik daha hafif ve esnek olması sebebi ile size bu rahatlığı tamamen sağlayacaktır. Dr sabo kadın ve erkek model terlikleri bu anlamda tavsiye edilen en iyi üründür.

 

Sabo Terlikte Rehber

 

Dr sabo terlik ürün yelpazesini geliştirmek adına ARGE çalışmalarına yapılan yatırımların her zaman için canlı ve dinamik tutulmasına önem vermektedir. Kalifiyeli personel istihdam ederek, hizmet kalitesini her zaman için yükseltmeyi amaçlamaktadır ve bu anlamda sektörün 2021 rehber firması olmuştur.

 

Dr Sabo Terlik

 

Dr sabo terlik sektörünün en fazla aranan ve bilinen markası olmayı hedeflemektedir. Bu anlamda, Faaliyet sahasını sürekli genişletmek ve yeni pazarlara açılarak Sabo Terlik kalitesini tüm insanlığın faydalanmasını sağlamayı arzu edilmektedir. 

www.drsabo.net dr sabo Resmi Sitesidir Taklitlerinden Kaçının Lütfen.

 

Diyabetik Sabo Ayakkabı

ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE ULAŞAN KALİTE

Diyabet hastaları için ayak sağlığı dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesidir. Bu durumun ciddiyetinin farkında olan firmamız drsabo diyabet hastalarına özel diyabet terlik ve diyabet ayakkabı çeşitlerini kullanıma sunmaktadır.

Diyabet hastalarının kullanımına özel olarak hazırlanan diyabet ayakkabı ve diyabet terlik diğer ayakkabı ve terlik ürünlerinden farklı özelliklere sahiptir. Bu ürünlerin tamamı özel malzemeler kullanılarak imal edilmektedir.

 

  • Diyabet ayakkabı, hava geçirebilen esnek ve yumuşak bir deriden üretilmiştir. Ayakkabı içerisinde ısının muhafaza edilmesine yardımcı olur. Dışarıdan gelebilecek darbelere karşı esneyebilir özelliğe sahip olan drsabo ürünleri ayağın zarar görmesine engel olur. Ürün içerisine dışarıdan taş, toprak benzeri yabancı maddeler girmez.

 

 

  • Ayak genişliğine göre ayarlanabilir kemerli ya da ayarlanabilir cırt bulunduğu için kişi kendi ayağına göre istediği şekilde ayar yapabilmektedir. Bu durum ayağın, ayakkabı içerisinde sıkışmasının ve yaralanmalarının önüne geçmektedir. Aynı zamanda eğilme sorunu yaşayan kişiler için bu ayarlanabilir özellik kolaylık sağlamaktadır.

 

  • Diyabet ayakkabı iç tabanı aklı bir süngere sahip olduğu için yürüyüş esnasında ayak için süspansiyon görevi görerek ayak tabanının ezilmesine engel olur. Bu ürün akıllı süngeri sayesinde yürüyüş esnasında ihtiyaç duyulan konforu sağlayarak ayak kemiklerinin dinlenmesine de yardımcı olur.

 

  • Diyabet ayakkabı içerisinde yer alan esnek iç taban sayesinde topuk ülseri oluşumuna engel olarak ayak sağlığının korunmasına yardımcı olur.

 

  • Drsabo ürünleri geniş ve uygun yükseklikte üretildikleri için ayak parmakları diyabet ayakkabı içerisinde rahat hareket ederek herhangi bir sıkışma ya da tırnak batması gibi olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalınmaz.

 

 

Eğer ki diyabet sorununuz varsa ayak sağlığınıza büyük özen göstermeniz, ayağınız için uygun terlik ve ayakkabı ürünlerini tercih etmeniz gerekmektedir. Drsabo diyabet ayakkabı ve diyabet terlik hakkında detaylı bilgi almak, doktorunuzun ayak sağlığınıza uygun gördüğü ürünü satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

TERCİH EDİLEN ÜSTÜN MARKA DR SABO

Takitlerden kaçınınız …!

 

 

 

 

AyTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim0,00 TL
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz:Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama:Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Loading...
Loading...
Loading...